Necip Daştan – Via Spor

Müşteri Yorumları

Necip Daştan

Via Spor olarak amacımız toplum için kaliteli spor ayakkabıları ve diğer orijinal tekstil ürünlerini sorunsuz ve uygun fiyat avantajı ile tedarik etmektir.

25 yıldır sektörde varız ancak özellikle son yıllarda e-ticaret sektörünün gelişmesi neticesinde, daha fazla müşteriye ulaşabilmemiz için bizim de bu sektöre adım atmamızın mutlaka gerekli olduğuna kanaat getirdik.

Uzun süren araştırmalarımız neticesinde Çözüm Tekno ile iletişime geçmeye karar verdik. Çünkü Çözüm Tekno bizlere ihtiyaç duyduğumuz tüm altyapıyı sağlamakla birlikte güçlü bir entegrasyon, ürün satışlarını arttırmaya yönelik pazarlama stratejileri ve beraberinde tam 3 ay boyunca ücretsiz destek sunuyordu. Aslında bu bize sunulan avantajlardan sadece birkaçı. Çünkü bizim e-ticaret sektörüne dair hiçbir bilgi birikimimiz yoktu.

Dolayısıyla web sitemizin kurulumundan, muhasebe altyapısı, stok yönetimi gibi tüm altyapıyı bize hazır hale getirdiler ve tüm bu otomasyon sistemini nasıl yönetebileceğimize dair öğretim gerçekleştirdiler. Şu an Türkiye’nin heryerine sorunsuz bir şekilde ürün satışlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Çözüm Teknoyu tercih ederek doğru bir karar verdiğimizi kesinlikle söyleyebiliriz.


Mağazadan Görünümler


Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Şirketin bilgi işlem ve gerekli altyapının oluşturulması, sistem alt yapısının sorunsuz ve güvenli şekilde devamlılığını sağlayarak ihtiyaç duyulan yazılım ,donanım altyapısının kurulması ve yönetilmesi sağlanmıştır.
Domain server, SQL server ve network konularındaki desteğimizle E-Ticaret Sektörü için gerekli bileşenleri bir araya getirerek kurulumu sağlanmıştır.
Web site kurulumu ( www.viaspor.com ) ve tasarımının yapılması, Web ile Muhasebe Programı entegrasyonları Çözüm Tekno tarafından sağlanarak teslim edilmiştir.

Muhasebe Programının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi, Stok Yönetimi,Cari Yönetimi, İrsaliye-Fatura Modülü, Dış veri al/gönder/transfer sistemlerini yönetilmesi, Perakende Modülü Yönetimi desteklenmesi, Muhasebe Programına ürün bilgilerini entegre etmek, Barkod Sistemi ve El terminali(M3) projelerini kurmak/yapılandırmak yönetmek, Raporlama konusunda (ERP) alt yapısında kullanılan Crystal Report programı ile form ve rapor oluşturmak, Excel Vba ile Macro Program yazılımları ile destek sağlamak.

Muhasebe (Sistem) entegrasyonlarının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi takibi, geliştirilmesi , E-ticaret Uzmanlığı (E-Ticaret Departman Yöneticiliği) ile yönetilmesini sağlama.

Tüm Pazar Yeri aksiyonları (Pazar Yerlerinin açılması,Sözleşme Aşamaları,Komisyon Anlaşmaları, Panel Yönetimleri,Profesyonel Pazar Yeri Entegrasyonlarının kurulması,Ürünlerin açılması,Kampanyalar düzenlenmesi,) Çözüm Tekno tarafından yönetilerek , 3 Ay Ücretsiz destek aşamasında Ciro yapılan bir Pazar Yeri olarak teslim edilmiştir.