Hakkımızda


Hedefinize ulaşmanın kısayolu ASN Teknoloji

Ekibimiz, özellikle de ülkemizde son 10 yılda hızla gelişen ve ilgi gören e-ticaret sektörünün altyapısı konusunda uzmandır. Bu bağlamda sektörde 10 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnternet teknolojilerinin hızla gelişiyor ve güncelleniyor olduğunu dikkate aldığımızda, burada başarılı olabilmek için söz konusu gelişme ve güncellemelerin farkında olmak ve çalışmalarda bu yeniliklere ayak uydurmak son derece önemli olmaktadır. Ancak bu sayede hedeflere ulaşabilmek mümkündür.

ASN Teknoloji günümüzde henüz e-ticaret girişimini yapmamış ya da yapmış ancak hedeflediği başarıya ulaşmamış tüm girişimciler için hizmet veren bir platformdur. İhtiyaç duyulan entegrasyon ve diğer altyapı gereksinimleri karşılanmakla birlikte; e-ticaret pazarına dair güncel bilgiler, hızlı satış stratejileri, profesyonel yaklaşım, marka itibarı ve potansiyel müşteriyi elde edebilmeye yönelik daha pek çok çalışmayı da beraberinde sunmaktadır. Bu bağlamda ekibimizin sadece teknik altyapıyı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda bu önemli pazara dair güncel bilgi, birikim ve tecrübe paylaşımlarını da yapıyor olduğuna dikkat çekmek gerekir. İşte bu sayede hizmetimizde ciro garantisi veriyoruz.

Çünkü bizi tercih eden girişimcilerimiz zarar etmeyecek ve pişman olmayacaktır.

Sizin İçin

Sektörde 10 yıllık bilgi birikimi ile sorunlarınıza etkili çözümler için daima sizin için buradayız.

Tam Zamanı

Çözüm Tekno ile internet te e-ticarete başlamanın tam zamanı, internet mağazacılığı hakkında bilmek istediğiniz her şey burada.

Daima Birlikte

hakkimizda anlasma
hakkimizda tokalasma
hakkimizda siparis

Konum

Adres: Şht. Burak Kurtuluş Cd. No:61, 34774 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0850 226 8538

Eposta: bilgi@asnteknoloji.com


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 09:00 / 19:00

Cumartesi - 10:00 / 14:00

Pazar - Kapalı