Bora Bektaş – Karaca

Müşteri Yorumları

Bora BEKTAŞ

Cico Tekstil olarak, 30 yılı aşkın bir süredir Eminönü Sultanhamam’da giyim tekstili üzerine satış gerçekleştirmekteyiz.

2017 yılından beridir sürekli planladığımız ancak faaliyete geçiremediğimiz e-ticaret projemiz için internet ortamında bazı kişiler ile görüşme sağladık ancak tam anlamıyla bir verim elde edemedik. Bir süre bu projeyi rafa kaldırma kararı aldık ve tavsiye üzerine Halil Bey ile tanıştık.

Bu bizim için ciddi bir dönüşüm oldu. İlk başta tam anlamıyla istediğimiz gibi bir projenin ortaya çıkmasının zor olduğunu düşünüyorduk ve yine zaman kaybeder miyiz diye endişeliydik… Ancak Halil bey bize Çözüm Tekno sisteminin nasıl ve ne şekilde işlediğini gösterdiği zaman hiç tereddüt etmeden bizler de e-ticaret sektörüne giriş yapmaya karar verdik.

Nitekim ihtiyacımız olan tüm altyapıyı bizlere Çözüm Tekno sağladı. Üstelik en önemlisi de bizlere her aşamada yardımcı olmalarıydı. Sistemi bize teslim ettiklerinde bile anlık olarak destek vermeye ve dilediğimiz zaman sorduğumuz soruları yanıtlamaya devam ettiler. Gerçekten tam anlamıyla memnun kaldık.

Yaklaşık 2 yıldır satışlarımı sürdürüyorum ve kazançlarımızı oldukça yüksek bir seviyeye çıkarttık.

Teşekkür ediyorum.


Mağazadan Görünümler

bora-bektas-karaca-2

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Şirketin bilgi işlem ve gerekli altyapının oluşturulması, sistem alt yapısının sorunsuz ve güvenli şekilde devamlılığını sağlayarak ihtiyaç duyulan yazılım, donanım altyapısının kurulması ve yönetilmesi sağlanmıştır.

Domain server, SQL server ve network konularındaki desteğimizle E-Ticaret Sektörü için gerekli bileşenleri bir araya getirerek kurulumu sağlanmıştır.

Muhasebe Programının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi, Stok Yönetimi, Cari Yönetimi, İrsaliye-Fatura Modülü, Dış veri al/gönder/transfer sistemlerini yönetilmesi, Perakende Modülü Yönetimi desteklenmesi, Muhasebe Programına ürün bilgilerini entegre etmek, Barkod Sistemi ve El terminali(M3) projelerini kurmak/yapılandırmak yönetmek, Raporlama konusunda (ERP) alt yapısında kullanılan Crystal Report programı ile form ve rapor oluşturmak, Excel Vba ile Macro Program yazılımları ile destek sağlamak,

Muhasebe (Sistem) entegrasyonlarının kurulumu-yönetimi-desteklenmesi takibi, geliştirilmesi, E-ticaret Uzmanlığı (E-Ticaret Departman Yöneticiliği) ile yönetilmesini sağlamak.

Tüm Pazar Yeri aksiyonları (Pazar Yerlerinin açılması, Sözleşme Aşamaları, Komisyon Anlaşmaları, Panel Yönetimleri, Profesyonel Pazar Yeri Entegrasyonlarının kurulması, Ürünlerin açılması, Kampanyalar düzenlenmesi,) Çözüm Tekno tarafından yönetilerek, 3 Ay Ücretsiz destek aşamasında Ciro yapılan bir Pazar Yeri olarak teslim edilmiştir.